Kategoriler

OBEZİTE

Obezite ya da halk arasında bilinen adıyla şişmanlık, vücutta fazla miktarda yağ birikmesi sonucu ortaya çıkan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Obezite, besinlerle alınan enerji miktarının, metabolizma ve fizik aktivite ile tüketilen enerji miktarını aştığı durumda ortaya çıkar.

Obezitede biorezonans  mucizevi bir yöntemdir. Sağlıklı, acısız olup yan  etkisi yoktur.  En çok duyulan şikayet ‘Ne yesem alıyorum’  şeklindedir. İşte burada Biorezonans kişiye özel kilo almasına neden olan etkenleri ortaya çıkarır ve bunları cihazla yok eder. Tüm bu sorunları saptamadan sadece diyet ile kilo vermek zordur, kalıcı olmaz. Öncelikle tıbben bir hastalığının olmaması gerekmektedir. Bu nedenle yapılan tıbbi tetkikleri incelenir. Normal ise Biorezonansla saptanıp tedavi edilebilen etkenlere bakılır. Bu etkenler 5 majör allerjen olarak bilinir. Bugday, süt, maya, yumurta, candida mantarıdır. Kişinin yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları da tespit edilip spesifik tedavi yöntemleri uygulanır. Karbonhidrat düşkünlüğü varsa giderilir. Bir çok cihazda olmayan ek tedavi Akupunktur modu ile de kişinin iştahı azaltılır, metabolizması hızlandırılır. Diyet biorezonansta da çok önemlidir ancak farkı iştah az olduğu için hastalar diyet yaparken zorlanmamaktadır. Detoks desteği yapılarak tıpta yıllarca süren işlem daha kısa bir zamanda çözülmüş olur. Metabolizması ek uygulamalarla  çalıştırılır. Detoks organları zayıfsa destek verilir ki vücutta biriken fazlalıkları atılabilsin. Tedavi süresi kişiye göre farklı olup 3 ila 15 hafta arasında değişmektedir. Bir çok obeziteli kişide candida albicans tespit edilmektedir. Candida vücutta yağ dokusundan barsak epitel hücrelerine ve daha bir çok organda birekebilmektedir. Obez hastaların % 99 da tespit edilmektedir. Obeziteden depresyona bir çok kronik hastalıkta etkendir. Göbek çevresinde artışta rol oynar. Vücudun candidadan kurtulması bile 1 beden küçülmeye neden olur. Bu da obezitede candidanın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Böyelikle sadece candidanın vücuttan temizlenmesi bile kişide hem kilo kaybı, hem de beden küçülmesi yapmaktadır. Ayrıca Biorezonansın vücutta daralma yaptığı gözlenmektedir

Biorezonans ile bu sorunların hepsi saptanabilir ve  hepsine yönelik uygun tedaviler yapılabilir ve planlanabilir.

Peki gıdalarla ilgili biorezonansla nasıl tedavi uygulanır? Öncelikle vücudun intolerans gösterdiği gıdalar ve candida var mı  tespit edilir. Gıdalar normalde metabolize edilip vücuttan atılırken, intolerans olan kişilerde metabolize edilip atılamaz ve vücutta birikir depolanır.  Candida ise çağımızın bir problemi olup depresyondan kiloya bir çok kronik hastalığa, sindirim problemlerine neden olan bir mantar mikrobudur. Candidaya bağlı en  büyük problemlerden biri obezite olup göbek çevresinin artmasında çok etkilidir. Biorezonansla gıdaların vücuda yabancı kabul edilen frekansı tersine çevrilerek  kişinin o gıdaya karşı intoleransı ortadan kalkar. Daha önce metabolize edilemeyip vücutta depolanırlar iken artık metabolize olurlar. Vücutta artık depolanmazlar.   Bu gıdaların tedavisi yapılırken diyet çok önemlidir.Ancak kişiye ömür boyu bu gıdalardan uzak kalması değil sadece tedavi boyunca uzak kalması söylenir. Bu da 4 majör gıdanın her biri için 3 haftadır. Daha sonra yavaş yavaş bu gıdaları tüketmeye başlar.  Candida mantarının patolojik frekansı ise biorezonans cihazı ile  tersine çevrilerek vücuttan yok edilirler. Kişide Ayrıca Vücudun tamponlamaya çalıştığı büyük bir toksik yük olabilir.( ağır metaller ve her türlü çevresel toksin vücut tarafından yağ ile tamponlanmaya çalışılır) Bunlar da biorezonans ile vücuttan yok edilir Günümüzde iyi bilinen  Detoks her hastaya yapılır. Önce detoks organlarına destek yapılır. Sonra çalıştırılır. Vücutta tedaviyi engelleyen blokajlar kaldırılır. Bunların hepsi standart tedavi içinde vardır. Bu nedenle obezite için gelen hasta her türlü yüklerden, zararlı maddelerden kurtulduğu için bir çok hastalığı da ortadan kalkar veya hafifler.

Adeno virüs te obeziteye neden olur. Biorezonansla bu da ortadan kaldırılır. 

Biorezonans ile sağlığınıza kavuşursunuz.

Sağlıklı insan zaten kilo verir.

Ve kiloları geri almazsınız.

 

Resim

Bizi Takip Edin

X
Ücretsiz Bilgi