Kategoriler

ASTIM - BRONŞİT

Bronşlarda iltihaplanmayla birlikte daralma olur. Bu daralmaya bağlı olarak hastalarda, normal bronşitten farklı olarak nefes darlığı ve hırıltılı nefes alıp vermektir.

Allerjen maddelerin sayısı ve bağışıklık sisteminin gücüne bağlı olarak 6- 8 seans sürer.

Burada her seans öncesi test tekrarlanır ve başarısı ölçülür. Maddenin bağışıklık sistemindeki negatif yükü ve bilgisi tekrar ölçülür ve tedaviler her seansta kişiye özel hale gelir ve yenilenir.

Astım kişiye özgüdür ve Moraterapi tedavileri de kişiye özgü yapılır.

Frekans Tıbbı tedavilerinde asla ilaç kullanılmaz. Tedavide allerjen maddenin diagnostik test ile bulunmuş frekansı kullanılır.

Tedavide hasta sadece rahatlama ve gevşeme hisseder.

Tedavinin yan etkisi var mıdır?

Frekans Tıbbı seanslarda asla bir yan etki yaratmaz.

Tedaviler kimlere uygulanabilir?

Bebekten yaşlıya kadar her yaştan insana tedavi uygulanır.

 

 

Astım bağışıklık sistemininin alerjen maddelere gösterdiği aşırı reaksiyon sonucu bronşlarda ortaya çıkan bir tablodur.  Kronik  inflamatuvar zemin üzerinde alerjene maruz kalındığında ani bir aşırı duyarlık reaksiyonu ortaya çıkar. Nefes darlığı, öksürük, hırıltı ve sıkışma hissi, çarpıntı tablosu olarak kendini gösterir

Bu tabloya zemin hazırlayan ana alerjenler buğday-gluten, yumurta, süt ürünleri, ev tozu akarları, polenler gibi sık maruz kalınan maddelerdir. Bunlar çocukluk çağlarında da sık bronşit, boğaz ve kulak enfeksiyonlarına neden olurlar. Sürekli maruziyet zaman içinde bağışıklık sisteminde bir duyarsızlık oluşturur ama bu duyarsızlık tam değildir, bronş dokusunda zeminde bir kronik inflamasyon devam eder. Bu inflamasyonlu zemin diğer daha seyrek rastlanabilen ikincil alerjenlere daha hassas hale gelir. Böylece birtakım ikincil alerjenler kişide maruziyet durumunda astım krizi tablolarını meydana getirmeye başlarlar.

BİOREZONANS İLE ASTIM TEDAVİSİ       

Biorezonans tedavisi ile kişi ilaçlara mahkum yaşamaz. Atak sayısı azalır veya tamamen ortadan kalkar. Öncelikle kronik inflamasyon bulunan bronş dokusu düzeltici frekans uygulaması ile iyileştirilir, inflamasyon tedavi edilerek hassasiyet ve aşırı reaksiyon gösterme eğilimi düzeltilir. Daha sonra gizli veya açık allerjen maddeler tespit edilerek cihaz yardımıyla etkileri ortadan yaşamı boyunca kaldırılır. İlaçlar gibi geçici değil kalıcı olarak yapılır.Cihaz tarafından tarama yapılan bu  allerjenler genellikle buğday, süt ürünleri, yumurta  ve ikincil alerjen olarak ta  polen, toz akarı, küf, hayvan tüyü, hayvan kılı vs  tespit edilir ve bunları sistem hafızasından yani bağışıklık sistemi duyarlılık listesinden silmek üzere cihaz ile ters frekans uygulaması yapılır.Tedavi 3-15 hafta sürmekte ancak hasta ilk seanstan itibaren olumlu sonuçları alabilmektedir. Kişi ömür boyu bu alerjenlerden ilaçsız yan etkisiz acısız bir şekilde kurtulmakta ve sosyal hayatı normale dönen mutlu hastalar olarak geri dönmektedir. Uygulamanın bir yan etkisi yoktur. Bebek ve çocuklarda da uygulanabilir.

 

 

Resim

Bizi Takip Edin

X
Ücretsiz Bilgi