Kategoriler

KRONİK HASTALIKLAR

 

Kronik hastalıklar genellikle iyileşmeyen ve baskılanamayan bir inflamasyon sürecinin eşlik ettiği, organlarda bir kısım hücre ve dokuların yapısal ve fonksiyonel olarak dejenere olduğu, kendi yerel ve sistemik görevlerini tam olarak yerine getiremediği tablolar oluştururlar. Farklı organları tutmaları sebebi ile farklı görünümler oluştursalar da çoğunluğunda eşlik eden ortak faktörlerden en önemlisi toksik maddelerin, ağır metallerin o dokularda artmış birikimleridir.

Biorezonans tedavisi dejenere olmuş bu yapılara kendi orijinal frekans yapı kodlarını göndererek normal yapısal ve metabolik faaliyetlerine dönebilmeleri için bir informatik stimulus sağlar. Hücrede genetik ve hücre zarı düzeyinde oluşan cevaplar ile düzelme aktivitesi yaratılır. Bu bağlamda ortaya çıkan değişimlerle elde edilen artmış kan ve lenf drenajı,hücre detoksunun ve drenaj ile doku detoksunun arttırılması, inflamasyonun baskılanması, interstisiyel sıvının düzenlenmesi ve protein drenajının arttırılması, bağışıklık sisteminin uyarılması ve faaliyetlerinin dengelenmesi süreçleri ile kronik hastalık mekanizması kontrol altına alınır. Artmış hücre yapısal düzelmesi doku ve organ boyutunda da restorasyonlar oluşturur ve organlarda yapısal ve fonksiyonel düzelmeler ortaya çıkar.

Sonuç olarak biorezonans tedavisi bütün kronik hastalıklarda iyileşme ve farklı derecelerde düzelme oluşturma gücüne sahiptir.

Resim

Bizi Takip Edin

X
Ücretsiz Bilgi