Kategoriler

ALERJİ

ALERJİ

Alerji, genel anlamıyla aynı miktar ve koşullarda başka kişiler için zararsız olan farklı yabancı maddelere karşı... Alerji, genel anlamıyla aynı miktar ve koşullarda başka kişiler için zararsız olan farklı yabancı maddelere karşı, bazı kişilerin aşırı duyarlılık göstermesidir.

 

 

 

Allerji bağışıklık sisteminde eksik bir kontrol demektir. Allerjen olarak adlandırılan bir veya birçok maddeye karşı  vücut  tepkime gösterir. Bu sırada genelde zararsız ve tehlikesiz maddelere karşı aşırı bağışıklık cevabına bağlı vücudun tepkimesi söz konusu olur. Çeşitli organlarda olması farklı klinik tablolar olarak önümüze çıkar. Ancak asıl neden alerjenlerdir. Allerjik astım veya bronşit, egzama, ürtiker, göz allerjisi, besin allerjisi, ilaç allerjisi en önemlileridir.  Alerjik hastalıklarda, genelde allta gizli alerjen maddeler yatar ve kişi bu alerjenlerle bebeklik çağında karşılaşır. Çoğu kez bademcik enfeksiyonu, rinit, sinüzit, bronşit ya da ishal dermatit gibi bulgularla doktora gidilir ve aslında alerjik reaksiyonlar çoğu kez enfeksiyon gibi değerlendirilip gereksiz antibiyotik ve ilaçlara maruz kalır. Karaciğer en önemlileri olarak bir çok organ kullanılan ilaçlarla yük altına girer ve karaciğer yağlanmasından siroza ve böbrek yetmezliğine kadar gidebilen bir çok organ hasarı meydana gelebilir.

Bicom Biorezonans metodu 30 yıldan bu yana öncelikle alerji sahasında kullanılır. % 85-90 tedavi şansına sahiptir. Bebekten yaşlıya kadar her yaştan insana tedavi uygulanır. Alerjiler artık günümüzde bir halk hastalığı olup tespit ve tedavisi güçken, 
Bicom cihazıyla ağrısız ve zararlı yan etkileri yaşanmadan test edilebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık haline gelmiştir. En önemli etkisi, BİOREZONANS ile Allerji tedavisinin kişi allerjenden kaçınmadan sosyal hayatı bozulmadan, ilaç kullanmadan kalıcı tedavi sağlamasıdır. Çünkü klasik Tıp ta Aşı dışında kalıcı tedavi yoktur O da yıllarca sürmekte ve her zaman mümkün olamamaktadır. Sadece kaşıntı giderici ve bağışıklığı baskılayan ilaçlar kullanılır. Bu nedenle Biorezonans ile kalıcı tedavi vazgeçilmez olmaktadır. Biorezonans tedavisi  kişiye özeldir, herhangi bir ilaç kullanılmaz, radyasyon gibi bir tehlikesi yoktur. Ağrı, acı, elektrik kesinlikle yoktur. Aksine biorezonans seansından sonra hastalar daha rahat uyuduğunu ve daha sakinleştiğini ifade eder.
Biorezonans kronik alerjik hastalıkların tedavisinde de etkilidir. Çocuklarda ve kısa zaman öncesinde şikayetleri başlamış hastalarda başarı oranı daha yüksektir. Yaşlı ve yıllardır  örneğin astımdan muzdarip hastalarda ise, oluşan doku hasarlarına bağlı olarak, klinik tablo oldukça ağır seyredebilir. Kronik yaşlı hastalarda immün sistem zayıf olduğu için şikayetlerinde azalma ve yaşam kalitelerinde artış olarak gözlemlenmektedir.

Kişiden parmak ucundan 1 damla kan alınır. Majör ve minör antijenler test edilir. Majör allerjenler genellikle kişinin sürekli yediği veya maruz kaldığı alerjenlerdir. Majör allerjenler 5 tane olup bunlarBuğday, süt, yumurta, maya, candidadır

Ayrıca maskeli dediğimiz gizli allerjiler de tespit edilerek çaresiz kalan hastalar için umut olmaktadır. 

Majör alerjenlere öncelik verilerek kişiye özel bir tedavi planı uygulanır. Tedaviler yaklaşık birer saat süren seanslar halinde haftada bir kez uygulanır. Tedavide  temel olarak, alerjen maddelerin vücutdaki patolojik frekanslarını silmek ve vücuda cihaz ile güçlendirilmiş normal, fiziksel frekanslar vermektir.. İyileşme ara testlerle takip edilir. Organizma, alerji yapan maddeleri normal frekans kodunda algılamaya başladığında tedavi başarılı olmuş demektir.

Çocuklarda da allerji önemli problemdir. Çocuklarda da Biorezonans güvenilir bir tedavidir ve çok yaygın kullanılır

Biorezonansla allerji nedeniyle ilaca bağımlı kalan hastalar artık normal hayatına dönebilmektedir.  

Biorezonans yöntemi ilaçsız ve acısız olması en önemli özelliğidir. Ayrıca kan ve deri testlerinde bulunamayan allerjenleri tespit eder. Kan testlerinden farklı olarak bağışıklık sisteminin alerjen maddeye karşı reaksiyonunu gösteren çok güvenilir bir testtir. Burada ölçtüğümüz sadece alerjen madde değildir. Bağışıklık sisteminin maddeye karşı gösterdiği reaksiyonunun   frekansı da ölçülür Bu da kişiye özgü tedavi programının temelini oluşturur Tamamen kişiye bağlı olarak 3 ila 15 hafta süren tedavi ile tüm alerjenlerden kurtulur. Tedavinin mantığı, alerjenlerden yayılan patolojik frekanslar, cihaz yardımıyla sağlıklı frekans gönderilerek yok edilir. Biorezonans ile yapılan testler oldukça gerçek ve güvenlidir. Biorezonans tedavilerinde amaç hastayı alerjen maddeden uzaklaştırmak değil; bu gıdaların tedavi sonrası güvenle tüketebilmesidir. Klasik tıpta ömür boyu alerjenlerden kaçınması önerilirken, biorezonans sonrası kişi güvenle bu gıdaları yiyebilir.  Burada her seans öncesi test tekrarlanır ve başarısı ölçülür. Maddenin bağışıklık sistemindeki negatif yükü ve bilgisi tekrar ölçülür ve tedaviler ve her seans da kişiye özel hale gelir ve yenilenir.Tedavide hasta sadece rahatlama ve gevşeme hisseder

 

 

Resim

Bizi Takip Edin

X
Ücretsiz Bilgi